GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 16033459

nr 1603 3459

Golvvas

Nittsjö, Blomsterdekor. Höjd: 41 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:10:38